0528 278 252 Terpweg 3, 7902 NW Hoogeveen
NIEUWS OVER HET JUBILEUMFEEST “60 JAAR THRIANTA

NIEUWS OVER HET JUBILEUMFEEST “60 JAAR THRIANTA

Thrianta bestaat dit jaar 60 jaar. Een prachtige leeftijd. Het biedt veel mogelijkheden om naar de geschiedenis van de vereniging te kijken. Immers: zonder verleden geen toekomst! Het wordt natuurlijk een feest voor onze huidige leden, maar ook zullen we oud-leden uitnodigen voor deze speciale dag.

Jubileumfeest op zaterdag 21 september Om met de toekomst te beginnen: het jubileumfeest wordt georganiseerd op zaterdag 21 september. Officieel beginnen we om 13.00 uur en duurt ons feest tot middernacht. Alle teams spelen thuis. Het bestuur gaat bij de korfbalbond een verzoek indienen om op deze dag alle teams thuiswedstrijden te laten spelen. Het zou natuurlijk geweldig zijn wanneer het lukt om dit voor elkaar te krijgen. Wanneer iedereen thuis speelt, biedt dit een extra kans om er samen een geweldige dag van te maken.

Speciale pagina op Facebook Sinds vorige week hebben we op Facebook een speciale pagina ingericht voor 60 jaar Thrianta. We zijn inmiddels gestart met het uitnodigen van mensen. De pagina is bedoeld om iedereen die ‘alles’ wil weten over het jubileumfeest hier terecht kan. Wil je niets missen en heb je Facebook, zoek dan deze pagina op en like deze. Ook op de website van Thrianta zullen we regelmatig nieuws plaatsen.

Mensen uitnodigen voor deze pagina op Facebook 

Het jubileumfeest is alleen bedoeld voor leden en oud-leden van Thrianta. Dat geldt ook voor onze speciale pagina op Facebook. Heb je in je vriendenkring op Facebook leden of oud-leden van Thrianta. Nodig ze dan uit om onze pagina leuk te vinden. Dan zijn en blijven ze op de hoogte. En wie weet kunnen we elkaar dan zien op het feest.

DJ Donny Thé van Soulclap 

De muzikale omlijsting van het feest is inmiddels geregeld. We hebben een DJ en niet zomaar één. Met Donny Thé hebben we een DJ met een verleden bij Thrianta. Donny was in de jaren ‘80 zelf jeugdspeler bij Thrianta en heeft onder meer training gehad van onze voorzitter Henk Zwiep. We vinden het dan ook geweldig dat juist Donny zal zorgen voor de muziek tijdens het jubileumfeest.

Jubileumshirt 60 jaar Thrianta 

Alle leden (en oud-leden die hiervoor belangstelling hebben) krijgen de kans om een jubileumshirt te kopen. We hebben inmiddels een logo gemaakt en een shirt uitgekozen. De komende weken kun je het shirt zelf zien en voelen en organiseren we per team pas-sessies. Wil jij ook een jubileumshirt, waar je bijvoorbeeld in kunt trainen? Doe dan mee aan de pas-sessie en koop een shirt. De prijs voor een shirt is bepaald op 15 euro per shirt.

Fotowedstrijd “Jubileumshirt op vakantie" 

We organiseren een geweldige fotowedstrijd. Wanneer je een jubileumshirtkoopt, dan kun je hieraan meedoen. Neem je shirt mee wanneer je op vakantie gaat en maak een geweldig mooie, gekke, bijzondere, feestelijke en unieke foto van jou en jeshirt ‘op vakantie’en maak kans op een mooie prijs. De winnaars van de fotowedstrijd worden – uiteraard – bekend gemaakt tijdens het jubileumfeest.

Sportief en gezellig programma voor de jeugd

Op de zaterdagmiddag organiseren we een sportief en gezellig programma voor onze jeugd. Hiervoor krijgen we hulp van de ACen hetJeugdbestuur en de trainers. Wat we gaan doen is op dit moment nog niet bekend, maar houdt er in ieder geval rekening mee dat er vanaf 13.00 uur al van alles is te doen op ons veld op deze bijzondere dag. In ieder geval is de Zoembusop deze dag aanwezig.

Gezamenlijk eten op ons veld 

 We willen een gezamenlijkemaaltijdop ons veld organiseren voor onze leden. Ook oudersvan onze ledenzijn natuurlijk dan van harte welkom. We zijn nog in gesprek over wat we dan gaan eten met elkaar, maar wil je gezellig mee-eten, houdt er dan alvast rekening mee. Voorlopige tijd om te eten is van 17.00 – 19.00 uur. Je kunt alleen mee eten wanneer je je hiervoor opgeeft. Over wat we gaan eten, wat de kosten per persoon zijn  en hoe je je moet opgeven, zijn we nog in hesprek. Jullie horen hierover later natuurlijk nog meer.

Feest tot middernacht 

 Na de gezamenlijke maaltijd vieren we feest tot middernacht, met leden en oud-leden van Thrianta. Veel van de genodigden zullen we via social media op de hoogte houden. Daarom is de website van Thriantaen onze speciale pagina opFacebook belangrijk.

Heb je nog tips of vragen? 

Wil je ons helpen?

Aarzel niet en neem contact met ons op.


De werkgroep “Thrianta 60 jaar”

Patrick, Inge, Maurice, Marlies en Henk.

   |   Deel op facebook      |   Deel op twitter

Door Henk Zwiep - 06 mei, 2019
Volgende wedstrijd
Kv Dio 1
23 nov
20:15
vs
Thrianta 1
Thrianta 1
30 nov
18:20
vs
Rodenburg 1
EKC NÄÄS 1
07 dec
20:00
vs
Thrianta 1
Thrianta 1
14 dec
17:30
vs
Kinea 1
HHV 1
11 jan
18:05
vs
Thrianta 1
Kv SIOS 1
18 jan
20:00
vs
Thrianta 1
Thrianta 1
25 jan
18:50
vs
KV WSS 1
Thrianta 1
01 feb
18:30
vs
Kv Dio 1
Rodenburg 1
08 feb
20:25
vs
Thrianta 1
Thrianta 1
29 feb
18:45
vs
EKC NÄÄS 1
Kinea 1
07 mrt
19:30
vs
Thrianta 1
Thrianta 1
14 mrt
18:50
vs
HHV 1
Thrianta 1
21 mrt
17:25
vs
Kv SIOS 1
KV WSS 1
28 mrt
12:20
vs
Thrianta 1
Poule 2A
Team
W
G
V
PNT
1. Thrianta 1
0
0
0
0
2. HHV 1
0
0
0
0
3. Kv SIOS 1
0
0
0
0
4. KV WSS 1
0
0
0
0
5. EKC NÄÄS 1
0
0
0
0
6. Kv Dio 1
0
0
0
0
7. Rodenburg 1
0
0
0
0
8. Kinea 1
0
0
0
0
Hoofdsponsor