0528 278 252 Terpweg 3, 7902 NW Hoogeveen
Trots op onze jeugd

Trots op onze jeugd

 

Afgelopen zaterdag organiseerde korfbalvereniging Thrianta op verzoek van het KNKV voor het tweede jaar rij een Nederland Kampioenschap voor de Jeugd in zaal. Dit jaar ontvingen we de kampioenen van de 1e klasse C-jeugd.

 

Toen de eerste bus het parkeer terrein op kwam rijden begon je de sfeer te voelen. Gespannen spelers en enthousiaste supporters kwamen met hun clublied het Activum binnenlopen om hun team aan te moedigen. Er waren veel bezoekers jaloers op onze accommodatie.

 

Spelers onder indruk van presentatie

Om 10.30 uur werd er gestart met een presentatie waarin we de 6 scheidsrechters en 8 deelnemende teams aan het publiek hebben voorgesteld. Deze teams werden onder luid gejuich ontvangen, wat voor veel spelers een onvergetelijke indruk heeft achtergelaten.

 

Na de opening door wethouder Slomp ging het toernooi van start.

 

CSL C1 Nederlands kampioen

CSL C1 won al haar poulewedstrijden en Dindoa plaatste zich op basis van onderling resultaat zich voor de finale. Onder leiding van de uitstekend fluitende Sijmen Pelgröm uit Groningen nam Dindoa brutaal een 3-1 voorsprong. Uiteindelijk CSL toch de sterkere en werd met 12-5 de terechte Kampioen van Nederland.

  

Thrianta trots op haar jeugd

Dit jaar kwam ook de jeugd van Thrianta in actie. Niet als speler, maar als vrijwilliger. Spelers uit de C-jeugd begeleidden de deelnemende teams naar de kleedkamers, verzorgden het scoreboard en maakten het mogelijk om het toernooi te laten slagen. Sanne en Damian namen een deel van de presentatie voor hun rekening.

 

Als bestuur zijn we er trots op dat juist veel jeugdspelers een grote bijdrage hebben geleverd om van dit toernooi een succes te maken. Top gedaan allemaal!

 

Talentontwikkeling en enthousiasme

Met veel gezang en gezelligheid hebben de verenigingen genoten van het toernooi. Bij het wegrijden van de bussen kon de organisatie elkaar tevreden aankijken. De samenwerking tussen korfbalvereniging Thrianta en De Twee Gezusters, met ondersteuning van de gemeente Hoogeveen, is wederom uitstekend verlopen, waarbij Corneel Kikkert en Jari Kramer wederom hun organisatietalent hebben laten zien.

 

Kortom, alle reden om trots te zijn!

   |   Deel op facebook      |   Deel op twitter

Door Pedro Okken - 07 april, 2019
Volgende wedstrijd
Thrianta 1
28 sept
15:30
vs
Harich 1
Rood-Wit 1
05 okt
15:30
vs
Thrianta 1
DWA/Argo 1
12 okt
15:30
vs
Thrianta 1
Thrianta 1
19 okt
15:30
vs
Oerterp/VKC 1
Noordenveld 1
26 okt
15:30
vs
Thrianta 1
Poule 2e klasse 2C
Team
W
G
V
PNT
1. De Granaet 1
2
0
1
4
2. Oerterp/VKC 1
2
0
1
4
3. Kv Hoogkerk 1
2
0
1
4
4. Rood-Wit 1
2
0
1
4
5. DWA/Argo 1
1
0
2
2
6. Harich 1
1
0
2
2
7. Thrianta 1
1
0
2
2
8. Noordenveld 1
1
0
2
2
Hoofdsponsor